«کاپیتان آمریکا» در جدول گیشه نمایش آمریکا

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از جام جم آنلاین ، «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» با این موفقیت کلان مالی، توانست به سه هفته صدرنشینی «کتاب جنگل» کمپانی والت دیزنی خاتمه دهد.

اما مدیران این کمپانی از بابت این امر ناراحت نیستند، زیرا مجموعه فیلم «کاپیتان آمریکا» هم یکی از محصولات سینمایی خود آن هاست!

سومین قسمت این اکشن کمیک استریپی با هزینه ای ۲۵۰ میلیون دلاری تهیه شده و کریس ایوانز یک بار دیگر در آن، در نقش کاراکتر ابرقهرمان کاپیتان آمریکا بازی کرده است.

در قسمت تازه فیلم، او بر اثر اتفاقاتی که رخ می‌ دهد مجبور به مقابله و درگیری با کاراکتر ابرقهرمان مرد آهنی می‌ شود. نقش مرد آهنی را رابرت داونی جونیور به عهده دارد.

نسخه تازه «کتاب جنگل» با فروش ۲۲ میلیون دلاری خود، در ردیف دوم جدول گیشه نشست. فروش کلی فیلم طی چهار هفته نمایش در آمریکا و کانادا به ۲۸۵ میلیون دلار رسیده است.

درام خانوادگی «روز مادر» هم با فروشی ۹ میلیون دلاری ردیف سوم جدول را از آن خود نمود. طی دو هفته نمایش عمومی، فروش فیلم به۲۱ میلیون دلار رسید.

چهارمین فیلم جدول «شکارچی: جنگ زمستانی» با فروشی بالای ۳ میلیون دلار است.نمایش سه هفته ای این اکشن دلهره آور، فروش کلی و پایین ۴۰ میلیون دلاری را برای آن به همراه داشته است.

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۹ May 2016 | 2:18 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.