کشف محموله ۵۰۰ قطعه ای قاچاق بلبل در آبادان

به گزارش جام جم آنلاین، سید احمد موسوی آزاد افزود: قاچاقچیان قصد داشتند ۵۰۰ قطعه بلبل خرما را از طریق مرز آبی به یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس منتقل کنند که این اقدام با هوشیاری وهمکاری نیروی دریابانی آبادان شکست خورد.

وی ارزش هر یک از بلبل ها را درحدود دو میلیون ریال اعلام کرد و اظهار داشت: قاچاقچی این محموله متواری شده است وبزودی این پرندگان درطبیعت رها سازی می شوند.

بلبل خرمای پرنده ای است که در جنوب ایران زندگی می کند واین پرنده ازبلبل بلندتر است.

کشورهای عربی ازمهم ترین مقاصد سفر اجباری این گونه پرنده هاست وعلاقه شیخ های عرب به بازی با پرنده های ایرانی هرروز قیمت آنها را بالاتر برده وسودجویان را برای قاچاق بیشتر ترغیب می کند.

نخلستان های جنوب خوزستان وتالاب بین المللی شادگان و تالاب ناصری خرمشهر ازاماکنی است که این پرنده عمدتا در آن زندگی می کند.

منبع:ایرنا

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۴ January 2016 | 11:37 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.