کشف ۱۲ میخ در جمجمه مرد آمریکایى!

 پزشکان آمریکایى از سر یک مرد ۳۳ ساله که از سردرد شاکى بود، ۱۲ میخ شش سانتى بیرون کشیدند.

گزارش سرویس حوادث آریا، به نقل از خبرگزارى ” آسوشیتدپرس” حاکى است، پزشکان بیمارستانى منطقه ” اورگون” در آمریکا چندى پیش طى یک عمل جراحى بى سابقه ” از سر یک مرد ۳۳ ساله که پلیس از ذکر نامش خوددارى کرد، ۱۲ میخ پرچ بیرون کشیدند.براساس این گزارش، بیمار جوان که به مصرف متامفتامین معتاد است سال گذشته با یک دستگاه میخ پرچ کن، اقدام به خودکشى کرد و به طور معجزه آسایى از این حادثه جان سالم به در برد.بنابراین گزارش، این مرد با شلیک یک به یک میخ ها بر جمجمه خود که هر کدام سه تا شش سانت بودند، قصد خودکشى داشت که این حادثه صورت نپذیرفت ووى که ماه ها از سردرد شدید رنج مى برد، عاقبت خود را به پزشک معرفى کرد.در همین حال مسئوان بیمارستان ” اورگون” با انجام معاینات دقیق و آزمایش رادیوگرافى از سر بیمار در کمال ناباورى ۱۲ میخ را در جمجمه او یافته و بلافاصله او را تحت عمل جراحى قرار دادند.به گفته پزشکان وقوع چنین حادثه اى در تاریخ پزشکی، تاکنون بى سابقه بوده و نجات وى معجزه بوده است.لازم به ذکر است، این مرد که در ابتدا این حادثه را کاملاً اتفاقى قلمداد کرده بود، درنهایت با اصرار پلیس و پزشکان به عمدى بودن آن اعتراف کرد.در حال حاضر نیز حال عمومى بیمار مساعد است و پلیس پیگیرى موضوع را در دست دارد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 26
  • ۰۶ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.