کشف ۸۴۴ حلقه سى دى مبتذل// مبارزه با مزاحمین خیابانى و دستگیرى ۴۳نفر

کشف ۸۴۴حلقه سى دى مبتذل-غرق شدن یک نوجوان در استخر لاهیجان-مبارزه با مزاحمین خیابانى و کشف۲۸۰لیتر مشروبات الکلى از مهمترین حوادث لاهیجان محسوب مى شود.


کشف ۸۴۴ حلقه سى دى مبتذل


مامورین انتظامى پاسگاه شیخ على کلایه موفق به کشف و ضبط ۸۴۴حلقه سى دى مبتذل در روستاى اکبر آباد لاهیجان شدند.
کشف ۱۷ دستگاه ماهواره


پلیس امنیت اخلاقى و مامورین انتظامى موفق به کشف ۱۷آنتن ماهواره در سطح شهرستان لاهیجان شدند که در این راستا یکى از عاملین فروش و نصب را شناسایى و دستگیر کردند.
کشف ۱۸۰گرم مواد مخدر


مامورین نیروى انتظامى لاهیجان موفق به کشف ۱۸۰ گرم مواد مخدر که۱۰۳گرم آن کراک شیشه و مابقى تریاک و حشیش بود شدند و در این راستا حدود۶نفر از عاملین خرید و فروش دستگیر شدند.
کشف ۲۸۰لیتر انواع مشروبات الکلى


نیروى انتظامى شهرستان لاهیجان اقدام به کشف و ضبط ۲۸۰ لیتر انوالع مشروبات الکلى در این شهرستان نمودند که در این خصوص ۴ نفر دستگیر و تحویل مقامات قضایى شدند.

غرق شدن یک نوجوان در استخر


یک پسر نوجوان ۹ساله که به همراه خانواده از شهرستان قم براى تفریح به لاهیجان آمده بودند در استخر لاهیجان غرق شد.


این نوجوان به علت بى احتیاطى به ضلع شمالى استخر که منطقه ممنوعه بود رفته و منجر به غرق شدن وى شد.مبارزه با مزاحمین خیابانى و دستگیرى ۴۳نفر


در رابطه با طرح ارتقا و امنیت اجتماعى بیش از ۴۳ نفر از مزاحمین خیابانى و همچنین کسانى که از پوشش نامناسب برخوردار بودند اعم از پسر و دختر دستگیر و تحویل مراجع قضایى شدند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 17
  • ۲۰ شهر ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.