کشیش کودک آزار در آلمان دستگیر شد

یک کشیش آلمانی به سوء استفاده جنسی از کودکان متهم شد.

به گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از سایت خبری “آلمان” ، “آلبرت فریدریش فیلیپ”، کشیش ۶۳ ساله آلمانی اخیرا تحت این سوء‌ظن بود که کودکان را به مدت ۱۵سال مورد سوء استفاده جنسی قرار دادهد ستگیر شده است.


براساس این گزارش او که بین سالهای۱۹۷۶ و ۱۹۹۱ مدیریت یک مدرسه شبانه روزی را در “بامبرگ” بر عهده داشته، متهم است که در این مدت، چهار دانش آموز را مورد سوء استفاده جنسی قرار داده است.


فیلیپ تاکنون این اتهامات را رد نکرده ولی در عین حال آنها را نپذیرفته است.


این گزارش حاکی است، پس از اتهامی که در مورد سوء استفاده جنسی از کودکان علیه این کیشیش، دادستانی این شهر در پی یافتن ارتباط احتمالی این رویداد با یک پرونده خودکشی است.


 اکنون دادستانی کل آلمان پرونده خودکشی یکی از دانش آموزان مدرسه مذکور را دوباره مورد بررسی قرار می‌دهد. دادستانی گمان دارد که این دانش آموز از سوی فیلیپ مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته و به دلیل فشار روانی این حادثه دست به خودکشی زده است.


دادستان ارشد شهر بامبرگ، در این مورد گفت: دانش آموز یاد شده که در مدرسه شبانه روزی بامبرگ تحصیل می‌کرد، سال ۱۹۹۰در سن ۲۳ سالگی خودکشی کرد.


با این حال در تحقیقات اولیه، هنوز ارتباطی بین مرگ او با مدرسه پیدا نشده است.


رسیدگی به پرونده ادامه دارد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۲۴ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.