کل سیمکارت های ثبت نامی تا ۱۵ روز دیگر واگذار می شود

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: تا پایان مرداد امسال ، تمام سیمکارت های تلفن همراه در ۴۰۰ شهر کشور ، بدون اولویت و قرعه کشی صورت گرفته ، واگذار می شود.
صمد مومن بالله در مراسم بهره برداری از سوئیچ ۲۵ هزار شماره ای شهر گمیشان گفت : اغلب این شهرها براساس امکانات و توانمندی های بخش تلفن همراه انتخاب شده است و شهروندان این ۴۰۰ شهر می توانند از بیستم مرداد ماه جاری برای دریافت سیمکارت تلفن همراه خود به دفاتر پستی و خدمات ارتباطی که ثبت نام کرده بودند ، مراجعه کنند. به گزارش ایرنا معاون وزیر ارتباطات پیش بینی کرد: با واگذاری سیمکارت های تلفن همراه در این ۴۰۰ شهر ، تعداد سیمکارت های تلفن همراه در کشور به مرز ۱۳ میلیون شماره برسد. وی همچنین از آغاز ثبت نام تلفن همراه ۱۵۰ هزار تومانی در کشور خبر داد و گفت : ثبت نام از متقاضیان این تلفن از شهریور امسال آغاز می شود. به گفته این مقام مسوول ، تفاوت سیمکارت های ۱۵۰ هزار تومانی با دیگر سیمکارت ها ، در نرخ مکالمه است و هزینه مکالمه این تلفنها ۲ برابر تلفن همراه معمولی است.
وی همچنین از فعالیت ۲ کارخانه تولید گوشی تلفن همراه در کشور خبر داد و گفت : در زمان حاضر ، چند شرکت داخلی و خارجی دیگر متقاضی تولید گوشی تلفن همراه در ایران هستند که در حال مذاکره با آنان هستیم.
تولید نخستین گوشی تلفن همراه ایرانی از آبان مدیرعامل کنسرسیوم سروش رسانه و شرکت شهرکهای هوشمند نیز گفت : اگر شرایط مناسب برای تولید داخل فراهم شود ، از آبان سال جاری تولید گوشی ساخت ایران آغاز خواهد شد. محمد مرزبان درخصوص تولید گوشی تلفن همراه در کشور با همکاری شرکای خارجی با بیان اینکه این کنسرسیوم در حال مذاکره و رایزنی با چند شرکت معتبر خارجی از جمله نوکیاست ، افزود: چنانچه شرایط لازم از جمله انجام ثبت شماره سریال گوشی های خارجی در وزارت ارتباطات و تکلیف تعرفه skd و ckd روشن شود این شرکت تولید گوشی را از آبان امسال آغاز خواهد کرد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 18
  • ۱۷ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.