کمک به اعتلای سینمای مقاومت وظیفه است

در دیدار رییس سازمان سینمایی با مدیران جشنواره فیلم مقاومت؛

رئیس سازمان سینمایی به همراه محمد حیدری و سید مصطفی ابطحی با مدیران جشنواره بین المللی فیلم مقاومت دیدار کردند.

کمک به اعتلای سینمای مقاومت وظیفه است

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان برگرفته از روابط عمومی سازمان سینمایی، حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی به همراه دبیر جشنواره فیلم فجر و مدیرعامل موسسه رسانه ‌های تصویری در دیدار با سردار جباری و آقایان نیرومند، محمدخزاعی دبیر جشنواره بین المللی فیلم «مقاومت» در جریان مسایل وامورات جشنواره بین المللی فیلم مقاومت قرارگرفته و بر همکاری همه جانبه سازمان سینمایی با جشنواره فیلم «مقاومت» تأکید کرد .

رییس سازمان سینمایی در این دیدار بیان کرد که جشنواره فیلم «مقاومت» جشنواره مهم سینمایی برای پاسداشت حریم حرمت مدافعان انقلاب و نظام اسلامی است و همه دوستداران تعالی نظام و انقلاب اسلامی وظیفه قلبی خود می‌ دانند که با مشارکت در این جشنواره سهمی در به تصویر کشیدن هنرمندانه حماسه دفاع ملت ایران داشته باشند.

در این دیدار که محمد حیدری دبیر جشنواره فیلم فجر و سیدمصطفی ابطحی مدیرعامل موسسه رسانه ‌های تصویری نیز حضور داشتند مقرر شد با حضور مدیران سازمان سینمایی جشنواره ای درخور نام بلند دفاع مقدس ملت ایران برگزار شود.

انتهای پیام/

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۴ May 2016 | 2:13 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.