گزارشگری کثیف: تشویق مردی به خودسوزی برای فیلم‌برداری


 
images/20060816/immolation.jpg
 
جام‌جم آنلاین: گزارشگران یک شبکه تلویزیونی هند که در جستجوی یک سوژه جالب بودند یک مرد که برای دریافت حقوق عقب‌افتاده‌اش اعتراض می‌کرد را تشویق به خودسوزی کرده و به او بنزین و کبریت دادند و آنگاه از او فیلم‌برداری کردند!
به گزارش خبرگزاری فرانسه به نقل از روزنامه ایندین اکسپرس، مانوج میشرا کارگر یک شیرفروشی در ناحیه گایا در ایالت بیهار برای دریافت حقوق‌های عقب‌مانده‌اش ۲۰۰ هزار روپیه (معادل ۴ هزار و ۳۴۷ دلار) روز سه‌شنبه ۱۵ اوت، روز استقلال هند ، در مقابل شیرفروشی دست به اعتراض زده بود.
گزارشگران یک شبکه تلویزیونی هند که در جستجوی یک سوژه جنجالی و جالب بودند او را برای احقاق حق تشویق به خودکشی از طریق خودسوزی کردند. آنها در اختیار مرد نگون‌بخت بنزین و کبریت قرار دادند.

آمیت جین، رئیس پلیس ناحیه گایا گفت: گزارشگران پس از تشویق مرد به خودسوزی هیچ اقدامی برای جلوگیری از این کار نکرده و پس از این که مانوج میشرا خود را آتش زد در کمال خونسردی از او فیلم‌برداری کردند.
او افزود: آنها حتی تلاش نکردند جان او را نجات دهند. کارگران شیرفروشی که مرد غرق در آتش و دود را دیدند به کمکش شتافتند.
آمیت جین گفت: اما مانوج میشرا که ۹۰ درصد بدنش سوخته بود به محض انتقال به بیمارستان درگذشت.
پلیس تعقیب این گزارشگران را آغاز کرده است اما تعداد آنها و نام‌هایشان و شبکه تلویزیونی که برای آن کار می‌کردند هنوز فاش نشده است.
واقعا در برخی از مواقع می‌توان به کثیف ترین شیوه‌ها برای تولید خبر یا گزارش برخورد کرد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 28
  • ۲۷ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.