گزارش خبرگزاری آلمان از لیست تیم ملی ایران؛مکانی امن برای لژیونرهای ایرانی
خبرگزاری آلمان نوشت:« برانکو ایوانکوویچ بیست و پنج بازیکن را به تیم ملی ایران دعوت کرد.»

dpa می‌نویسد:« برانکو ایوانکوویچ سی بازیکن که پنج نفر از آنها در لیست انتظار هستند، را به اردوی تیم ملی فوتبال ایران دعوت کرد. نام مهدی مهدوی‌کیا (هامبورگ)، وحید هاشمیان (هانوفر)، علی کریمی (بایرن مونیخ)، فریدون زندی (کایزرسلاترن) و رحمان رضایی در لیست ابتدایی مشاهده نمی‌شود. اما آنها در لیست بیست و سه نفره‌ی ایران در جام جهانی، مکانی امن دارند.

در این لیست نام جواد نکونام هافبک دفاعی ایران که شنیده می‌شود فصل آینده به هرتابرلین خواهد پیوست، دیده می‌شود.چندین کارشناس فوتبال معتقدند که مجتبی جباری یکی از بهترین بازیکنان ایران در پایان فصل لیگ برتر بود و برای او آینده‌ای درخشان در فوتبال این کشور پیش‌بینی می‌کنند.

بازی‌ساز ۲۴ ساله‌ی تیم استقلال مطمئنا در لیست نهایی خواهد بود؛ اما آیا این که او در تیم اصلی باشد، یا خیر، نامشخص است.

آندرانیک تیموریان تنها بازیکن مسیحی تیم ملی مسلمان ایران است.

این بازیکن ارمنی ۲۳ ساله بازی‌های بسیار قوی در تیم ابومسلم خراسان داشت و امیدوار است که در میان ۲۳ بازیکن نهایی دعوت شده به تیم ملی ایران حضور داشته باشد.

بازی این بازیکنان ابتدا آزمایش بدنی خواهد داد، سپس تا هجدهم می در سوییس اردو خواهد داشت و بازیکنان لژیونر این تیم ۲۲ می به سایر بازیکنان خواهند پیوست.

تیم ملی ایران همچنین اردویی ده روزه در اتریش یا کرواسی خواهد داشت و سپس به فریدریش هافن سفر می‌کند.


ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 20
  • ۰۹ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.