گفتگوی برانکو با سایت گل


 
images/20060428/branco.jpg
 
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ، برنامه تیم ملی را تا زمان آغاز جام جهانی بیان کرد. برانکو در گفتگو با سایت گل و خبرنگار ایرانی اش (کاوه محجوب) گفت: در هفته اول اردوی تیم ملی ، ما فقط تست پزشکی از بازیکنان می گیریم تا از میزان سلامت آنها باخبر شویم.
او ادامه داد: ۵ می (جمعه ۱۵ اردیبهشت) به سوی سوئیس پرواز می کنیم و تا پنجشنبه ۱۸ می (۲۸ اردیبهشت) در آن کشور خواهیم ماند. اردوی سوئیس برای ما اهمیت بسیاری دارد.برانکو در این گفتگو از بازیهای تدارکاتی تیم ملی هم حرف زد: پنجشنبه ۲۵ می (۴ خرداد) به کرواسی می رویم و با تیم ملی آن کشور بازی خواهیم کرد. ۳ روز بعد از بازگشت به ایران یعنی ۳۱ می (چهارشنبه ۱۰ خرداد) با تیم ملی بوسنی و هرزگوین در تهران مسابقه خواهیم داد و پس از آن آماده سفر به آلمان می شویم.
این سفر ۴ ژوئن (یکشنبه ۱۴ خرداد) انجام می شود. نکته جالب این گفتگوی طولانی پرسش خبرنگار سایت گل از برانکو درباره علت انتخاب بوسنی و کرواسی و انجام نشدن مسابقه با تیمهای آفریقایی و پاسخ سرمربی تیم ملی بود: نمی دانم چرا شما مدام از بازی با تونس ، کامرون ، اروگوئه و غنا صحبت می کنید. برنامه تیم ملی براساس تقویم فدراسیون فوتبال و بخصوص فیفا طراحی می شود. در این میان خواست یک نفر نمی تواند تعیین کننده باشد. برانکو سپس به دفاع از انتخاب خود و فهرست اخیر پرداخت.
جایی که خبرنگار سایت گل جناح چپ تیم ملی را ضعیف دانست : با حضور مهرزاد معدنچی ، نیکبخت واحدی و ستار زارع چنین حرفی را نمی پذیرم. شما در جام جهانی خواهید دید که این جناح اصلا ضعیف نیست.
پاسخ برانکو درباره علت دعوت از مهدی واعظی هم جالب بود: دستیار من بازی صنعت نفت و پیکان را دید و تشخیص داد که واعظی در اندازه های تیم ملی است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 13
  • ۱۰ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.