گلی که با دست به ثمر رسید و برزیل را حذف کرد +تصاویر

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از جام جم ورزشی ، برزیل و پرو در کوپاآمریکا به مصاف هم رفتند که پرو موفق شد با یک گل حریف نامدار خود را شکست دهد و باعث حذف این تیم از گردونه رقابت ‌های کوپاآمریکا شود.

تیم ملی فوتبال برزیل که در نیمه اول نمایش بهتری ارائه داده بودند، در دقیقه ۷۵، با گل رائول ماریو که به دست به ثمر رسید، شکست خوردند.

صحنه برخورد توپ به دست مهاجم پرو خیلی زود حجم زیادی از آخرین اخبار شبکه ‌های اجتماعی را پر کرد اما مشورت طولانی مدت داور و کمکش به قبول گل منجر شد تا برزیلی ‌ها برای سومین تورنمنت پیاپی در سه سال اخیر، با ناکامی رقابت ‌ها را به پایان برسانند.

گلی که با دست به ثمر رسید و برزیل را حذف کرد +تصاویرگلی که با دست به ثمر رسید و برزیل را حذف کرد +تصاویرگلی که با دست به ثمر رسید و برزیل را حذف کرد +تصاویرگلی که با دست به ثمر رسید و برزیل را حذف کرد +تصاویرگلی که با دست به ثمر رسید و برزیل را حذف کرد +تصاویرگلی که با دست به ثمر رسید و برزیل را حذف کرد +تصاویر

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۳ June 2016 | 4:59 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 13
  • ۲۳ خرد ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.