گوشى تلفن همراه “گوگل” در راه است

شرکت “گوگل” در حال طراحى یک گوشى تلفن همراه است که در آینده نزدیک آن را با نام تجارى خود به بازار خواهد داد.


به گزارش سرویس رسانه آریا به نقل از خبرگزارى رویترز، هر چند شرکت “گوگل” هنوز این مطلب را تایید نکرده است اما در روزهاى گذشته برخى افراد مرتبط با این شرکت در وب لاگهاى خود و نیز نشریات اینترنتى و رایانه‌اى اعلام کرده‌اند شرکت “گوگل” در حال طراحى یک گوشى موبایل ارزان قیمت با قابلیت اتصال به اینترنت و صفحه نمایشگر بزرگ و رنگى است.از سوى دیگر “ارین فورس” سخنگوى شرکت گوگل نیز روز شنبه با خوددارى از اعلام مستقیم این خبر بیان داشت که ارتباطات موبایل براى شرکت “گوگل” اهمیت زیادى دارد و این شرکت در حال همکارى با پیشگامان صنعت مخابرات جهان براى ارائه خدمات بهتر و جدید به کاربران است.خبر تلاش گوگل براى ارائه یک گوشى موبایل در حالى منتشر شده است که شرکت “اپل” نیز دو ماه قبل از تولید یک گوشى موبایل به نام “آى‌فون” خبر داد که از ماه ژوئن به قیمت ‪ ۵۰۰دلار وارد بازار مى‌شود.“ریچارد ویندسر” کارشناس گوشى‌هاى موبایل و نویسنده نشریه “نومورا” در لندن نیز اعلام کرد که هفته گذشته یک نماینده شرکت “گوگل” در نمایشگاه بین‌المللى “سیبیت” در آلمان به وى گفته‌است که این شرکت در حال طراحى یک گوشى موبایل است. گوشى موبایل شرکت گوگل یک گوشى فوق پیشرفته و گران نخواهد بود بلکه وسیله ارزان قیمتى است که “گوگل” به بازار مى‌دهد تا افرادى که رایانه شخصى ندارند نیز با کمک این گوشى بتوانند از خدمات اینترنتى “گوگل” استفاده کنند.شرکت “گوگل” در سال گذشته تلاش زیادى کرد تا نگارشهاى ویژه استفاده در گوشى موبایل از برخى خدمات اینترنتى خود از جمله موتور جستجو، خدمات “جى‌میل” و نیز خدمات نقشه‌هاى اینترنتى خود را ارائه دهد که این امر نیز احتمالا با تلاش “گوگل” براى تولید یک گوشى موبایل هماهنگ بوده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 12
  • ۲۹ اسف ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.