یک انگلیسی قهرمان مسابقات “سنگ، کاغذ، قیچی” جهان شد

باب کوپر از انگلیس قهرمان مسابقات “سنگ، کاغذ، قیچی” جهان شد.

به گزارش سرویس ورزشی آریا، اگر تا کنون فکر می کردید که “سنگ، کاغذ، قیچی” بازی بچه هاست، باید در این مورد تجدید نظر کنید.


هفته پیش تورنتوی کانادا میزبان مسابقات قهرمانی جهان این بازی بود که یک بریتانیایی در آن به مقام اول رسید.“سنگ، کاغذ، قیچی” بازی است که در میان کودکان از محبوبیت زیادی برخوردار است و تصور می شود که فرم ابتدایی آن در دوران باستانی ژاپن ابداع شده باشد. در این بازی سنگ بر قیچی، قیچی بر کاغذ و کاغذ بر سنگ غلبه می کند.باب کوپر، یک مدیر فروش ۲۸ ساله ساکن لندن، در مسابقه فینال قهرمانی “سنگ، کاغذ، قیچی” جهان که بیش از ۵۰۰ نفر در آن شرکت کرده بودند، حریف آمریکایی خود را مغلوب کرد و به مقام نخست رسید.او در پاسخ به این سوال که رمز موفقیت اش چه بوده می گوید: “تلاش و تمرین فراوان و مطالعه زیاد در مورد تاکتیکهای مختلف، روانشناسی و ژست گیری و حالت بدن.”
“سنگ، کاغذ، قیچی”در این بازی که تصور می شود فرم ابتدایی آن در دوران باستانی ژاپن ابداع شده، سنگ بر قیچی، قیچی بر کاغذ و کاغذ بر سنگ غلبه می کند.کوپر معتقد است که استفاده از عینک آفتابی هم به او کمک کرده است.او می گوید:” درست مثل بازی پوکر، چشمان یک بازیکن، ممکن است بلوف او را برملا کند، بنابر این پوشاندن چشمها مطمئنا به نفع بازیکن خواهد بود.”باب کوپر جهت آماده شدن برای این مسابقه، روزی یک تا دو ساعت وقت خود را صرف تمرین و مطالعه تاکتیکهای مختلف می کرده است.او می گوید علاقه اش به “سنگ، کاغذ، قیچی” به دوران بچگی اش باز می گردد. بعدا کم کم این بازی وسیله ای شد برای حل و فصل اختلافاتش و نهایتا هم ورزشی که در آن به قهرمانی رسید.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 28
  • ۲۹ آبا ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.