یک جنایت هولناک/ حلقه آویز کردن سه فرزند توسط پدر

یک مرد آفریقایى طى درگیرى با نامزدش، سه فرزند خود را از درخت حلق آویز کرد.

گزارش سرویس حوادث آریا، به نقل از سایت خبرى ” نیوز توانى فور” حاکى است، یک مرد ۲۹ ساله آفریقایى ساکن روستاى ” آسوریکا” که پلیس از ذکر نامش خوددارى کرد، دیروز سه فرزند خردسال خود را از درخت حلق آویز کرد.

براساس این گزارش، متهم دیروز در حالیکه با کودکانش به خانه نامزدش رفته بود، بنابه دلایل نامعلومى با او وارد بحث شد ودقایقى بعد فرزندانش را به باد کتک گرفت. این درحالى است که با فرار نامزد متهم از خانه و اعزام پلیس به محل حادثه، ماموران با اجساد به دار آویخته شده قربانیان روبرو شدند.

به گفته پلیس، ماموران با پیگیرى موضوع بلافاصله متهم را حین فرار دستگیر و او را تحویل مقامات قضایى دادند که در حال حاضر رسیدگى به این پرونده در دست اقدام است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 29
  • ۲۷ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.