۱۵۰۰‬نفر روزانه از هرات افغانستان متقاضی ورود به ایران هستند

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران دراستان هرات افغانستان تعداد متقاضیان دریافت روادید از این استان برای ورود به ایران را روزانه یک هزار و ‪۵۰۰‬ نفر اعلام کرد.محمدعلی نجفی منش روز یکشنبه در حاشیه مراسم بهره‌ برداری از شبکه فیبر نوری دوغارون به هرات، به خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در هرات روزانه برای ‪ ۵۰۰‬نفر روادید صادر می‌کند.


وی افزود: مدت اعتبار روادید برای تجار افغانی بین سه تا شش ماه و برای مسافران یک تا سه ماه می‌باشد.


او همچنین در خصوص فعالیتهای فرهنگی این کنسولگری در هرات گفت: علاوه بر صدور روادید این سرکنسولگری کتابخانه ملی هرات را با اهدای ‪ ۳۰‬هزار جلد کتاب تجهیز کرده است.


وی افزود: همچنین تعداد زیادی کتابهای درسی، علمی، مذهبی به برخی مدارس و مساجد هرات اهدا شده است.


او ساخت و راه‌اندازی سه واحد آموزشی در هرات را از دیگر اقدامات این کنسولگری در حوزه فرهنگی عنوان کرد و گفت: مرکز فرهنگی این شهر را نیز تجهیز سازماندهی نموده‌ایم.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 12
  • ۲۵ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.