۱۸‬فیلم سینمایی جدید ایرانی ، روی پرده می‌رود

امیر اسفندیاری مدیر امور بین‌الملل فارابی اعلام کرد که برنامه‌ریزی برای نمایش ‪ ۱۸‬فیلم سینمایی جدید ایرانی در سالن‌های سینمایی رسمی بازار کن برای دست اندرکاران حرفه‌ای سینمای جهان صورت گرفته است.


به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، وی تصریح کرد: این آثار برای خریداران و توزیع‌کنندگان فیلم ، مسوولان و نمایندگان جشنواره‌های جهانی، نمایندگان شبکه‌های تلویزیونی و منتقدان سینمایی به نمایش درمی‌آید.


هدف از این نمایش‌ها توجه به ابعاد صنعتی سینمای کشور و ورود به بازارهای جهانی برای عرضه هرچه بیشتر محصولات سینمایی کشور است ضمن اینکه با حضور نمایندگان جشنواره‌ها به جنبه‌های فرهنگی و هنری توسعه سینمای ایران نیز توجه شده‌ است.


وی گفت : این بنیاد در سومین چتر سینمای ایران در جشنواره کن ، زمینه حضور موسسات و نهادهایی چون کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوان ، خانه سینما، انجمن سینمای جوانان ایران و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان توسعه سینمایی سوره فراهم کرده است.


وی با اشاره به اینکه هماهنگی و برنامه‌ریزی برای حضور سینمای ایران در بازار جشنواره کن از بهمن ماه سال گذشته آغاز شده افزود : چتر سینمای ایران همزمان با آغاز جشنواره کن (چهارشنبه ‪ ۲۷‬اردیبهشت ماه )آغاز به کار می‌کند و به مدت ‪ ۱۱‬روز (یک روز قبل از اختتامیه) برپا است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 57
  • ۲۵ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.