۵۴‬رشته فناوری اطلاعات در آموزشگاه‌های فنی حرفه‌ای اصفهان تدریس می‌شود

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان ازتدریس ‪ ۵۴‬رشته مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در این اداره و آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای استان خبر داد.


” محمد علی زارع ” روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنااظهار داشت:
این رشته‌ها که شامل مباحث مختلف زبان برنامه نویسی، سخت افزار ، گرافیک و صفحات وب است در دوره‌های مختلف سه ماهه و شش ماهه ارایه می‌شوند.


وی،افزود: کلیه‌این رشته‌ها براساس استانداردهای‌آموزشی و با کد بین‌المللی است.


زارع، اظهار داشت: اداره آموزش فنی وحرفه‌ای استان‌اصفهان متعهد به آموزش سه هزارو ‪ ۵۲۸‬کارآموز در رشته‌های فناوری اطلاعات در این اداره تاپایان سال ‪ ۸۵‬است.


وی با اشاره به اینکه ظرفیت هر کلاس رشته‌های فناوری اطلاعات ‪ ۱۴‬نفر است، گفت : این کلاسها توسط مرکز آموزش فناوری اطلاعات و ارتباطات (‪ (ICT‬که زیر نظر اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای است برگزار می‌شود.


زارع یادآور شد: امسال ‪ ۱۰‬عنوان رشته به رشته‌های فناوری اطلاعات افزوده شد.


وی از رشته‌های تکنسین عمومی شبکه، مدیر سرویس‌دهنده های مایکروسافت، تکنیسین شبکه‌های رایانه‌ای بی‌سیم، تکنیسین تجهیزات شبکه، مهندسی سی شارپ (‪ ، (Csharp‬مهندسی ‪ ، ASP.net‬مهندسی جاوااسکریپ ، تکنیسین امنیت لینوکس ، تکنسین امنیت شبکه، ویژوال بیسیک ، مدیر سولاریس و مدیر پروژه‌های فناوری اطلاعات به عنوان رشته‌های جدید یاد کرد.


به‌گفته وی در سال آینده نیز چهار رشته جدید پرل( ‪ ،(Perl‬پی‌اچ‌پی (‪،(PHP‬ تجارت‌الکترونیک و مولتی مدیا وب (‪Multi Media Web)‬به‌رشته‌های حوزه فناوری اطلاعات افزوده خواهد شد.


وی یادآور شد: هریک از این رشته‌ها با توجه به پتانسیل و نیازهای جامعه فناوری استان تعریف شده است.


زارع با اشاره به اینکه در زمان حاضر ‪ ۱۱۴‬آموزشگاه رایانه دارای مجوز و فعال در سطح استان‌اصفهان وجود دارد، تصریح کرد: دوره‌های آموزشی ارایه شده در این آموزشگاه‌ها و تعرفه‌های آنها کاملا بر اساس استانداردهای تعریف شده از سوی اداره آموزش فنی و حرفه‌ای می‌باشد.


مدیر کل آموزش فنی وحرفه‌ای استان اصفهان، گفت: کارآموزان‌پس ازگذراندن دوره‌های ارایه شده و درصورت موفقیت درآزمون نهایی،گواهی نامه‌مهارت دریافت می‌کنند.


وی یادآور شد: دوره‌های آموزشی ارایه شده در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای به صورت کاملا رایگان و همراه با آزمون ورودی است.


ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 85
  • ۲۴ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد LCD یا LED ؟ ۱۹ آذر ۸۹

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.