۵۴‬رشته فناوری اطلاعات در آموزشگاه‌های فنی حرفه‌ای اصفهان تدریس می‌شود

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان ازتدریس ‪ ۵۴‬رشته مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در این اداره و آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای استان خبر داد.


” محمد علی زارع ” روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنااظهار داشت:
این رشته‌ها که شامل مباحث مختلف زبان برنامه نویسی، سخت افزار ، گرافیک و صفحات وب است در دوره‌های مختلف سه ماهه و شش ماهه ارایه می‌شوند.


وی،افزود: کلیه‌این رشته‌ها براساس استانداردهای‌آموزشی و با کد بین‌المللی است.


زارع، اظهار داشت: اداره آموزش فنی وحرفه‌ای استان‌اصفهان متعهد به آموزش سه هزارو ‪ ۵۲۸‬کارآموز در رشته‌های فناوری اطلاعات در این اداره تاپایان سال ‪ ۸۵‬است.


وی با اشاره به اینکه ظرفیت هر کلاس رشته‌های فناوری اطلاعات ‪ ۱۴‬نفر است، گفت : این کلاسها توسط مرکز آموزش فناوری اطلاعات و ارتباطات (‪ (ICT‬که زیر نظر اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای است برگزار می‌شود.


زارع یادآور شد: امسال ‪ ۱۰‬عنوان رشته به رشته‌های فناوری اطلاعات افزوده شد.


وی از رشته‌های تکنسین عمومی شبکه، مدیر سرویس‌دهنده های مایکروسافت، تکنیسین شبکه‌های رایانه‌ای بی‌سیم، تکنیسین تجهیزات شبکه، مهندسی سی شارپ (‪ ، (Csharp‬مهندسی ‪ ، ASP.net‬مهندسی جاوااسکریپ ، تکنیسین امنیت لینوکس ، تکنسین امنیت شبکه، ویژوال بیسیک ، مدیر سولاریس و مدیر پروژه‌های فناوری اطلاعات به عنوان رشته‌های جدید یاد کرد.


به‌گفته وی در سال آینده نیز چهار رشته جدید پرل( ‪ ،(Perl‬پی‌اچ‌پی (‪،(PHP‬ تجارت‌الکترونیک و مولتی مدیا وب (‪Multi Media Web)‬به‌رشته‌های حوزه فناوری اطلاعات افزوده خواهد شد.


وی یادآور شد: هریک از این رشته‌ها با توجه به پتانسیل و نیازهای جامعه فناوری استان تعریف شده است.


زارع با اشاره به اینکه در زمان حاضر ‪ ۱۱۴‬آموزشگاه رایانه دارای مجوز و فعال در سطح استان‌اصفهان وجود دارد، تصریح کرد: دوره‌های آموزشی ارایه شده در این آموزشگاه‌ها و تعرفه‌های آنها کاملا بر اساس استانداردهای تعریف شده از سوی اداره آموزش فنی و حرفه‌ای می‌باشد.


مدیر کل آموزش فنی وحرفه‌ای استان اصفهان، گفت: کارآموزان‌پس ازگذراندن دوره‌های ارایه شده و درصورت موفقیت درآزمون نهایی،گواهی نامه‌مهارت دریافت می‌کنند.


وی یادآور شد: دوره‌های آموزشی ارایه شده در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای به صورت کاملا رایگان و همراه با آزمون ورودی است.


ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 85
  • ۲۴ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد chipset چیست؟! ۲۶ مهر ۸۵

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.