۲۲ آگوست، ظهور امام زمان(عج)!
در حالی که با گذشت نزدیک یک ماه از تهاجم وحشیانه اسرائیل علیه مردم مسلمان لبنان، اکنون خبر موافقت قبلی حسنی مبارک، دیکتاتور مصر با جنگ‌افروزی علیه مردم لبنان به قطعیت رسیده، قلم به دستان حکومت پلیسی مصر، با انتشار گزارشی تلاش کردند جمهوری اسلامی و عقاید تشیع را به ریشخند بگیرند.

به گزارش خبرنگار «بازتاب»، خبرگزاری مصری «البوابه» که همانند «العربیه» در شمار خبرگزاری‌های همراه با رژیم اسرائیل در جنگ لبنان به شمار می‌رود، در گزارش عجیبی، مدعی شد، امام زمان(عج)، ۲۲ آگوست امسال ظهور خواهد کرد.

این پایگاه، در گزارش خود با نام «چرا ایران روی تاریخ ۲۲ آگوست اصرار می‌کند؟»، نوشت: از زمان روی کار آمدن احمدی‌نژاد در ایران، وی جهان را با حرف‌های خود شگفت‌زده کرده، به گونه‌ای که به یکی از بارزترین شخصیت‌های مورد توجه رسانه‌های سراسر جهان تبدیل شده است.

این رسانه عربی که عملا به ابزار دست غرب تبدیل شده، ادامه داد: ایران تاکنون به پیشنهاد شش کشور بزرگ در مورد برنامه‌های هسته‌ای خود پاسخی نداده و دایم پاسخ دادن را به تاریخ ۲۲ آگوست موکول می‌کند. در حالی که برخی مطبوعات غربی به این مسئله پرداخته‌اند، عجیب است که هیچ یک از مطبوعات عربی در این‌باره مطلبی ننوشته‌اند که چرا ایران روی این تاریخ پافشاری می‌کند.

در این تاریخ، امام زمان(عج) که در سال ۸۷۴ میلادی از نظرها پنهان شده، ظهور خواهد کرد و جهان پر از هرج و مرج می‌شود و تنظیم شدن همه امور دنیا بر اساس اسلام آغاز خواهد شد.
برخی هم می‌گویند، در این تاریخ، ایران ساخت نخستین سلاح هسته‌ای خود را رسما اعلام خواهد کرد.

«البوابه» می‌افزاید: برخی تحلیلگران معتقدند، رئیس‌جمهور ایران در حال آماده‌سازی شرایط برای ظهور منجی عالم است تا دنیا را از قتل و کشتار نجات دهد.
«البوابه» ادامه می‌دهد: ۲۲ آگوست مصادف با ۲۸ رجب یا همان تاریخی است که «صلاح‌الدین ایوبی»، قدس را فتح کرد و رئیس‌جمهور ایران نیز بارها گفته که تمایل دارد، اسرائیل را از روی کره خاکی حذف کند.

این خبرگزاری در پایان می‌نویسد: پرسشی که اکنون مطرح است، این‌که آیا ایران با حزب‌الله لبنان همکاری می‌کند تا منطقه را به هرج و مرج بکشاند و مقدمات ظهور را فراهم کند؟ زیرا می‌دانیم که ظهور منجی عالم، زمانی است که دنیا در هرج و مرج فرو برود.

پرسش مهم‌تر آن‌که آیا غرب پیش از این‌که وقت بیشتری تلف شود، با جدیت جلوی رئیس‌جمهور ایران را خواهد گرفت یا خیر؟

به گزارش خبرنگار «بازتاب»، در حالی که اکنون تظاهرات‌های متعددی در پایتخت رژیم اسرائیل علیه حمله به لبنان برپا شده، به نظر می‌رسد پیروزی‌های پیاپی حزب‌الله لبنان، نویسندگان مزدبگیر رژیم مبارک را بیش از اسرائیل خشمگین کرده است.


ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 15
  • ۱۸ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.