۲۲ سال حبس برای یک فوتبالیست ژاپنى به جرم تعرض به ۱۱ زن

گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از سایت “مینیچى” حاکى است، یک فوتبالیست ۲۷ ساله ژاپنى به نام “رایوسوک اوکو” ساکن استان “کاناگاوا” دیروز به جرم تعرض و اقدام به تعرض ۱۱ زن جوان که سه سال پیش صورت گرفته بود، به ۲۲ سال حبس محکوم شد.براساس این گزارش، “اوکو” که یکى از بازیکنان مشهور باشگاه فوتبال امریکایى در ژاپن بود، از ماه “سپتامبر” تا “فوریه” سال ۲۰۰۳، قربانیان را در ابتدا اغفال کرده و سپس در خانه هایشان، مورد تعرض قرار مى داد.به گفته قاضى دادگاه، “اوکو” به دلیل مشاهده فیلم هاى ویدئوئى خشونت بار و عدم کنترل حس تهاجمى خود، زنان را مورد اذیت و آزار قرار مى داده است که این امر عاقبت موجب رسوایى خودش شد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 18
  • ۰۶ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.