۲۶ روستای آذربایجان شرقی در محاصره برف

 مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی بیان کرد: بارش برف روز گذشته راه ۱۱۷ روستای استان را بست که با تلاش نیروهای راهداری راه ۹۱ روستا تاکنون بازگشایی شده است.

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از ایرنا، توحید اخلاقی افزود: جاده ‌های ۲۶ روستا همچنان بسته است و تلاش برای بازگشایی آن‌ها ادامه دارد.

وی یادآور شد: این روستاهای گرفتار در برف در شهرستان ‌های مراغه ، سراب ، ورزقان ، هریس و مرند قرار دارند.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با فعالیت نیروهای راهداری، تا ظهر امروز تمام مسیرهای بسته روستایی استان بازگشایی می‌ شود.

اخلاقی افزود: اکنون تمام راه ‌های اصلی و فرعی استان باز است و تردد در آن‌ها جریان دارد.

بارش برف در استان متوقف شده و هوا آفتابی و نیمه ابری است.

در آذربایجان شرقی ۲ هزار و ۷۱۲ روستا دارای سکنه است که راه یک هزار و ۴۲۳ روستا آسفالته، ۸۹۳ روستا خاکی، ۳۵۰ روستا شن ریزی شده و ۴۶ روستا مالروست.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۵ April 2016 | 8:27 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.