۴۰ سیلى زن چینى دو افسر پلیس را راهى بیمارستان کرد!

زن راننده اى در چین به اتهام نواختن ۴۰ سیلى بر صورت دو افسر پلیس، دستگیر شد.

گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از روزنامه “چاینا دیلى” حاکى است، یک راننده زن در چین که پلیس از ذکر نامش خوددارى کرد، دیروز به اتهام ضرب و شتم دو افسر پلیس روانه بازداشتگاه شد.براساس این گزارش، راننده تاکسى که بدون داشتن گواهینامه به رانندگى در شهر مشغول بود، وقتى مورد خطاب دو افسر پلیس قرار گرفت، ۴۰ سیلى محکم بر صورت هر دو نفر نواخت و آنها را بر اثر شدت جراحات وارده راهى بیمارستان کرد.به گفته پلیس، دو افسر فوق که قصد بازداشت نمودن متهم را داشتند، به مدت ۱۵ دقیقه از ناحیه سر و صورت مورد حمله زن قرار گرفتند و سر از بیمارستان در آوردند.در حال حاضر راننده خاطى در بازداشت بوده و رسیدگى به این پرونده ادامه دارد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 20
  • ۱۰ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.