۵۰ مجلس پارتی در سال گذشته جمع‌آوری شد

در حالی که از یک ماه پیش تاکنون کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت در برابر پرونده ۶ فقره قتل در جاده‌های جنوب تهران قرار گرفته‌اند، فرمانده انتظامی تهران بزرگ هر گونه احتمال زنجیره‌ای بودن و ارتباط این قتل‌ها با هم را به طور کامل مردود اعلام کرد.


سردار مرتضی طلایی در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» ایسنا، در تشریح این موضوع توضیح داد: بر این اساس یک مورد از این شش پرونده، مربوط به دختری می‌شد که پس از فوت مادرش از شدت ناراحتی اقدام به خودکشی در بلوار ابوذر کرده بود.


وی افزود: همچنین پرونده دیگر نیز مربوط به زن مغازه‌داری بود که به هنگام عبور از عرض جاده در اتوبان صالح آباد بر اثر تصادف جان خود را از دست داد.


فرمانده انتظامی تهران بزرگ اضافه کرد: در این میان سه فقره پرونده نیز مربوط به قتل بانوان تبعه افغان بوده که در پی آن دو دختر ۴ و ۱۷ ساله و زنی ۲۸ ساله جان باختند اما تنها هویت دختر ۴ ساله شناسایی شده است.جمع‌آوری ۵۰ مجلس پارتی در سال ۸۴


سردار طلایی در ادامه از جمع‌آوری ۵۰ مجلس پارتی در سال ۸۴ خبر داد و اظهار کرد: حاضران در این مجالس تحت عنوان جشن تولد اقدام به ارتکاب رفتارهای غیراخلاقی کرده بودند.


وی با اشاره به کشف مشروبات الکلی در تمامی محفل‌های لهو و لعب، افزود: این در حالی بود که در بیشتر موارد استفاده از قرص‌های اکستاسی و فیلمبرداری از صحنه‌های مستهجن مشاهده شده است.


سردار طلایی با بیان این که در مجالس جمع‌آوری شده با اغفال دختران نوجوان نیز مواجه شدیم، اضافه کرد: در بیشتر موارد، فیلمبرداری به قصد اخاذی از دختران معصوم صورت گرفته بود.تقدیر رییس پلیس تهران از اقدام شجاعانه یک زن فداکار


اقدام زن خانه‌داری که ادامه درگیری ماموران گشت پلیس آگاهی با اشرار قاچاقچی در بزرگراه آزادگان به منزل وی کشیده شده بود از وقوع فاجعه‌ای بزرگتر جلوگیری کرد.


به گزارش خبرنگار «حوادث» ایسنا، این زن در تشریح حادثه که به شهادت افسر پلیس و یک عابر پیاده منجر شد، به خبرنگاران گفت: در حالی که در آشپزخانه بودم و می‌خواستم برای یکی از همسایه‌ها آب ببرم با شنیدن صدایی مشکوک به حیاط منزل آمدم که مشاهده کردم دو مرد در حیاط ایستاده‌اند اما وقتی از آنها پرسیدم برای چه وارد منزل ما شده‌اند، اقرار کردند که تریاک داشته و پلیس به دنبال آنهاست.


در این میان در حالی که به آنها آب می‌دادم با آرامش از آنها درخواست کردم که اسلحه‌شان را به من بدهند که آنها مدارک خود را نیز به من تحویل دادند تا با آژانس تماس بگیرم که آنها را به آدرس مورد نظر ببرد.


وی اضافه کرد: در این حال یکی از همسایه‌ها با تلفن همراهش وانمود کرد که در حال تماس گرفتن با آژانس است و پس از مدتی خطاب به متهمان اظهار کرد که تلفن آژانس مشغول است.


تا این که صدای آژیر پلیس و مردم از بیرون شنیده شد که در همین لحظه یکی از اشرار با کشیدن گلن گدن اسلحه، آن را آماده شلیک کرد، از این رو با ضربه‌ای که به یکی از آنها زدم، اسلحه را که روی زمین بود، برداشتم و در حالی که پدرم با او درگیر شده بود، اسلحه را بیرون برده و به ماموران پلیس تحویل دادم.


سردار طلایی فرمانده انتظامی تهران بزرگ نیز با اعطای تقدیر نامه‌ای به این زن به ایسنا گفت: فداکاری و شجاعت این زن که برای برقراری امنیت، خود را سپر بلا کرد، قابل تقدیر و تحسین است.


وی ابراز امیدواری کرد که با قدرشناسی همکاری مردم با پلیس، بتوانیم در کنار هم در ایجاد امنیت جامعه قدم برداریم.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 11
  • ۰۶ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.