۶۸ درصد مردم آمریکا از عملکرد بوش ناراضی اند

نتایج یک نظرسنجی در آمریکا نشان می دهد ۶۸ درصد جامعه آماری این نظرسنجی از عملکرد بوش رییس جمهور آمریکا ناراضی هستند .

به گزارش خبرگزاری آریا، در این نظرسنجی که “مرکز تحقیقاتی پیو” Pew Research Center آن را از ۳ تا ۶ مرداد انجام داده است ، جامعه آماری ۱۵۰۳ بزرگسال آمریکا به این پرسش که “در مجموع از عملکرد بوش به عنوان رییس جمهور آمریکا راضی هستید یا ناراضی ؟” تلفنی پاسخ دادند .


این نظرسنجی نشان می دهد فقط ۲۷ درصد جامعه آماری نظرسنجی از عملکرد رییس جمهور آمریکا راضی هستند .


در نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقاتی پیو که به تازگی منتشر شده است ، ۵ درصد جامعه آماری هم در پاسخ به پرسش نظرسنجی درباره این که “در مجموع از عملکرد بوش به عنوان رییس جمهور آمریکا راضی هستید یا ناراضی ؟” ؛ “نمی دانم” پاسخ داده اند .


در نتیجه گیری این نظرسنجی آمده است ؛ مقایسه نتایج نظرسنجی جدید با نظرسنجی های گذشته در همین زمینه نشان می دهد که میزان رضایت از عملکرد بوش کاهش یافته و به پایین تر از یک سوم رسیده است .

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۲۳ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.