۷ ترفند مناسب برای محبوبیت در دل همسر

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم سرا ، محبوبیت یک امر مادرزادی و ارثی نیست. در این مطلب می‌ خواهیم از برخی رازهای محبوب شدن برای همسر پرده برداریم و به شما یاد دهیم چطور پایه ‌های زندگی تان را از همین حالا محکم بچینید که دیوارتان تا ثریا کج نرود.

امن باشید

همه همسران نیاز دارند در زندگی احساس امنیت کنند و در صورتی جذب طرف مقابل می‌ شوند که چنین احساسی را به آن‌ها بدهند. خود شما هم دوست دارید در لحظه ای که سکوت کرده اید و در لاک خودتان فرو رفته اید، همسرتان کنارتان بنشیند و در مورد حسی که در این لحظه دارید، با شما حرف بزند.

بیش‌تر افراد دوست دارند، شرایطی امن داشته باشند تا بتوانند نگرانی ‌ها و استرس ‌های خود را بیرون بریزند. راه پیدا کردن محبوبیت در دل همسر این است که به طرف مقابل نشان دهید می‌ توانید این فضای امن را برایش مهیا کنید.

به آزادی اش احترام بگذارید

در دوران نامزدی و آشنایی به او نشان دهید که شما هیچ نمی خواهید شخصیتش را تغییر دهید، با این کار ثابت می‌ شود که شما او را همان طور که هست، قبول دارید.

با این کار به او حس آزادی می‌ دهید. اصلاً برای طرف مقابل محدودیت ایجاد نکنید. افراد از محدود شدن متنفر هستند بنابراین محدودیت ایجاد نکنید. با این کار او احساس بهتری نسبت به شما پیدا می‌ کند.

به او احساس پشتیبانی بدهید

بیش‌تر افراد در مواقع سختی به یک پشتیبان نیاز دارند. در صورتی که شما برای طرف مقابل نقش یک حامی را داشته باشید برایش رضایت بخش است و حس خوبی به او منتقل می‌ کنید.

نباید در برابر او بی تفاوت باشید پس از هرگونه کمکی دریغ نکنید. همچنین به او برای کسب انرژی دوباره و متعهد بودن در کارهایش فرصت دهید.

به او نگاه کنید

دو فردی که عمیقا عاشق یکدیگر هستند، ۷۵ درصد از زمانی را که گفت‌وگو می‌ کنند، به یکدیگر نگاه می‌ کنند و هنگامی که فرد ناخوانده ای میان صحبت شان وارد می‌ شود، آهسته تر روی از یکدیگر برمی گردانند.

در گفتگوهای معمولی، افراد ۳۰ تا ۶۰ درصد از وقت را به نگاه کردن به یکدیگر اختصاص می‌ دهند.

دادن حس خوب را فراموش نکنید

تا آنجا که برایتان مقدور است از تشویق طرف مقابل خودداری نکنید چون وقتی او را نسبت به خودش خوش بین می‌ کنید او به شما نیز خوش بین می‌ شود.

روشن تر بگوییم وقتی که مرتب از دیگران انتقاد کنید بالاخره به جایی می‌ رسید که آن‌ها را نسبت به خودشان بدبین می‌ کنید و این بدبینی سرانجام به خود شما باز می‌ گردد و به محبوبیت تان لطمه می‌ زند. این طبیعت بشر است که از آدمی که به شدت از او انتقاد کند، خوشش نمی آید.

برایش بهترین باشید

به او نشان دهید که می‌ خواهید برایش بهترین باشید. به خودتان برسید و برای ارتقای جسمی و روحی و اجتماعی خود وقت صرف کنید و او را تشویق کنید که در همین مسیر قدم بردارد.

رسیدگی و توجه دقیق به پوشش، انضباط و آراستگی می‌ تواند شما را خواستنی تر کند.

اگر چه ما معتقدیم لباس شرافت نمی آورد ولی انضباط شرافت می‌ آورد. حضرت نبی اکرم (ص) هنگام خروج از منزل عطر مخصوص استفاده می‌ کردند، موهای خود را شانه و لباس ‌ها و عمامه خود را منظم کرده و سپس خارج می‌ شدند.

چرا که ظاهر زیبا و آراسته جاذبه آفرین و محبوبیت آور است. زیبایی درون و آرامش و نظم درونی شما هم می‌ تواند به همین میزان باعث محبوبیت شما شود.

رازدار باشید

درباره اسرار طرف مقابل، عیب پوش و رازدار باشید. عیوب او را برای هیچ کس حتی والدین خود بیان نکنید.

آیه قرآن می‌ فرماید: «هن لباس لکم» یعنی زن ‌ها باید پوشش مناسب برای عیوب مردان باشند. آنقدر باید در پوشش عیوب دقیق و حساس باشید که حتی اگر کسی قسم خورد که همسر شما فلان عیب را دارد شما هم قسم بخورید که خیر، از این عیب دور است و اینطور نیست.

منبع: پارس

مطلب بالا در حوزه خانواده و ازدواج و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۷ February 2016 | 1:37 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.