ارتباط با ما

نحوه ارتباط از طریق سیستم تیکتینگ برای دانلود فایل

تو فایل دانلودر دو جور محصول به فروش می‌رسه:

  1. محصولات دانلودی که فایل‌ها و محصولات عمومی‌تر رو شامل می‌شه؛ از قبیل فایل الکترونیکی کتاب، نرم افزار، بازی، جزوه‌های درسی و آموزشی و …
  2. محصولات مرتبط با وردپرس از قبیل قالب و افزونه یا دوره‌های آموزشی. این جور محصولات معمولاً با آپدیت منظم تو سایت ارائه می‌شه. به همین دلیل خیلی خوبه که قبل از خرید، تو سایت عضو باشید تا بعداً راحت بتونید آپدیت این فایل‌ها رو دریافت کنید.

 

چرا قیمت محصولات مختلف در فایل دانلودر انقدر پایینه؟

ببینید افزونه‌ها و قالب‌های وردپرسی که تو فایل دانلودر قرار می‌گیرند، کاملاً اورجینال، سالم، فارسی و راست چین شده هستن. اما چرا تو سایت‌های دیگه همینا رو به ۴-۵ برابر قیمت می‌فروشن؟ به خاطر پشتیبانی! یعنی مثلاً مشتری بعد از خرید قالب وردپرسی، اگه تو نصب یا بعد از نصب با مشکل روبه‌رو شد، تیکت می‌زنه و از سایت درخواست پشتیبانی می‌کنه.

ما دیدیم جواب دادن به خواسته‌ها و مشکلات مشتریا خیلی زمان‌بره و جلوی کارهای آینده‌ی ما رو می‌گیره. برای همین قیمت پشتیبانی رو از محصولات برداشتیم!

یعنی قالب و افزونه‌های وردپرسی کاملاً سالم برای شما قرار داده می‌شه، آپدیت منظم هم براش برقراره؛ ولی متأسفانه نمی‌تونیم به اشکالات و سؤالات مشتریای محترممون جواب بدیم. شما با علم به این موضوع، این قیمت پایین رو برای محصولات ما می‌پردازید.

برای همین فقط اگه تو خود خرید و پرداخت، براتون اشکال پیش اومد؛ حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

برای ارتباط و تماس با ما می‌توانید از دو راه اقدام کنید:

۱- مکاتبه با آدرس ایمیلپشتیبانی خرید و فروش دانلود فایل آموزشی و درسی

۳- از طریق فرم تماس باما:

  • فایل دانلودر
  • 2,084
  • ۰۶ خرد ۹۱