شگفتیها | عجایب جهان هستی 
mehrdad مرداد ۲۰, ۱۳۹۱ برترين پيشگوئيهاي تاريخ پيشگوئيهاي نوستراداموس

۱۰ پیشگویی بزرگ نوستراداموس که به حقیقت پیوسته است – قسمت دوم – Nostradamus Predictions

۱۰ پیشگویی بزرگ نوستراداموس که به حقیقت پیوسته است – قسمت دوم – Nostradamus Predictions

 

میشل نوستراداموس ( تولد ۱۴ یا ۲۱ دسامبر ۱۵۰۳ – ۲ جولای ۱۵۶۶)، که در لاتین به نوسترداموس معروف شده بود یک عطار فرانسوی بود . او به این دلیل بسیار مشهور است که مجموعه ای از نوشته های او که به پیشگویی بزرگ نوستراداموس شهرت پیدا کرد به حقیقت پیوست . او به خاطر کتاب Propheties (پیشگویی ها)، که چاپ اول آن  در ۱۵۵۵ بوده است بسیار معروف و شناخته شده گردید . از آنجا که انتشار این کتاب نادر قبل از مرگ او بوده است، موارد منتشر شده در آن توجه بسیاری را به خود جذب کرد .  پیشگویی های او  بسیاری از وقایع بزرگ جهان را شامل میشود . قسمت دوم از این مطلب برای شما آماده شده است که میتوانید در ادامه مطلب ببینید .

 

mehrdad مرداد ۷, ۱۳۹۱ اختراعات عجيب شگفتي‌هاي دنياي معاصر شگفتي‌هاي ساخت دست بشر

اولین هایی که در بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن خواهید دید – قسمت دوم

اولین هایی که در بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن خواهید دید – قسمت دوم

همانطور که در قسمت اول این گزارش برای شما نوشتیم ، در بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن که از امروز آغاز خواهد شد اتفاقات جالب توجهی برای اولین بار افتاده است . در این پست بخش دوم این گزارش جالب توجه را خواهید خواند .

mehrdad مرداد ۲, ۱۳۹۱ شگفتي‌هاي دنياي معاصر

گران قیمت ترین رستوران های جهان قسمت اول – Most Expensive Restaurants

گران قیمت ترین رستوران های جهان قسمت اول   Most Expensive Restaurants

من مطمئن هستم که همه کسانی که در دور و بر شما هستند به خوردن علاقه مند هستند . اما آیا این علاقه داشتن به خوردن مشکلاتی هم دارد ؟ اگر چنین است . در این پست فهرستی خاص از گران قیمت ترین رستوران های جهان مشاهده خواهید کرد . رستوران هایی که در این پست به شما معرفی میشوند رستورانهایی روزمره نیستند . ما دقیقا نمیدانیم که آنها چه غذایی را طبخ می کند که اینقدر گران است. بسیاری از این رستوران ها فقط به محیط زیست و محیط داخلیشان اهمیت میدهند . مطمئنا شما شگفت زده خواهید شد وقتی در این رستوارن ها مینشینید ، البته نه از غذاهای متنوع و خوردن آنها ، بلکه برای قیمت بسیار عجیب و غریب غذاها .

mehrdad تیر ۳۰, ۱۳۹۱ شگفتي‌هاي تاريخي

اولین هایی که در بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن خواهید دید – قسمت اول

اولین هایی که در بازی های المپیک 2012 لندن خواهید دید   قسمت اول

لندن ممکن است به شهری سنتی و ریشه دار معروف باشد ، اما از نظر پیشرفت و تکنولوژی هم بسیار جلودار است به طوری که در سال جاری و از چند روز دیگر میزبان بازی های المپیک ۲۰۱۲ خواهد بود . این بازی ها با در نظر گرفتن احترام به انقلاب صنعتی انگلستان که در آن تمایزات طبقاتی نادیده گرفته شده است قرار است اندیشمندانه تر و فراگیر تر از دوره های قبل برگزار شود . در اینجا ده اولین هایی که بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن خواهید دید لیست شده است.

mehrdad تیر ۲۸, ۱۳۹۱ شگفتي‌هاي ساخت دست بشر

ترسناکترین وسایل بازی جهان – قسمت اول – Scariest Rides in the World

ترسناکترین وسایل بازی جهان – قسمت اول   Scariest Rides in the World

 چند نفر از شما تا به حال به پارک های تفریحی رفته اید ؟ حتما همه به این پارک ها علاقه دارید ؟ بسیاری از شما مایل به سوار شدن وسائل بازی ترسناک هستید ؟ چند نفر از شما هیجان بیش از اندازه را میپسندد ؟ تقریبا یکی از بهترین راههای تفریحی در تابستان برای خانم ها و اقایان جهت خالی کردن هیجانات ناشی از زندگی گذراندن یک روز کامل در این پارکهای بازی است . در این پست فهرستی از ترسناکترین وسایل بازی جهان برای شما گرد آوری شده است . البته، اگر شما در ایالات متحده زندگی می کنید خوش شانس هستید چرا که اکثر این اسباب بازی های ترسناک در آنجا قرار دارد . شما هم اگر تجربه ای در این زمینه دارید میتوانید بقیه خوانندگان این مطلب را هم در تجربه خود شریک کنید . بخش نظرات سایت منتظر گفته های شماست.

mehrdad تیر ۲۳, ۱۳۹۱ شگفتي‌هاي بدن انسان شگفتي‌هاي دنياي معاصر

دانستنیهایی درباره افزودنی های وحشتناک فست فود

دانستنیهایی درباره افزودنی های وحشتناک فست فود

ما در جامعه ای زندگی می کنند که بیش از مواد مخدر چیزهایی به مراتب بدتر و در دسترس تر هستند که مارا تهدید میکنند . در میان این مواد چیزهای بیشماری هستند که روزانه آنها را میخوریم ، اما هیچ کدام اطلاعاتی در این باره نداریم . غذا خوردن در حال حرکت و کاهش فعالیت های مفید ویژگی ارزشمندی ! است که از زندگی جدید در قرن جدید برای ما به ارمغان آورده است. نقطه تاسف بار این مطلب این است که ما با دانش کم و با در نظر گرفتن آنچه که به ظاهر در لفافه ای زیبا از یک بسته بندی فویلدار وجود دارد روبرو هستیم . دانستن حقایقی از این بسته بندی های زیبا و خوراکی های خوش مزه داخل آنها ممکن است کمی بیش از قبل مارا به فکر معده خودمان بیندازد . در این پست ۱۰ مبحث سوال برانگیز – و حتی ترسناک – در مورد افزودنی های این فست فود ها را خواهید خواند .